Prototype 2

Pokračování nejprodávanější open-world hry roku 2009 od společnosti Radical Entertainment, PROTOTYPE 2 bude opět pokračovat v krvavých stopách destruktivní akce. V hlavní roli seržanta Jamese Hellera, jakožto bývalého vojáka jemuž zavraždili manželku a dítě, budete kráčet proti původnímu protagonistovi Alexu Mercerovi z prvního dílu.

Heller je taktéž mutantem a infikovaným pokusným králíkem vzácného viru. S novými možnostmi a rozsáhlým arsenálem biologických zbraní, tak budete mít za úkol najít a zneškodnit Alexe Mercera.

Jste připravení zničit svého stvořitele? Více o Prototype 2 v souhrnných informacích!

SÍLA TRANSFORMACE

Připravte se vypustit ultimátní sílu devastující transformace Hellerových paží. V nich se totiž pro tentokrát skrývá mnohem ničivější a větší síla než dříve. Trhání aut na cucky a ničená skupin vojáků nebude žádným problémem, tudíž se nemusíte bát, že byste uvízli v sevření hladové bestie někde v centru města. Připravte se rozpoutat peklo!

UPRAVTE SI SVÉHO ZABIJÁKA

Prototype 2 vám přinese opravdu mnoho nových možností, které budou zahrnovat i rozsáhlou úpravu hlavní postavy. Sílu a schopnosti svého zabijáka si tedy budete moci kustomizovat dle vašich potřeb a požadavků. Je libo rychlejších a ostřejších drápů? Žádný problém.

ZAMĚŘ – NAJDI – ZNIČ

Prototype 2 nabídne naprosto novou funkci tak zvaného zaměřování pomocí sonar radaru v Hellerově těle. Ten vám například pomůže najít kořist, ačkoliv nejste v její blízkosti. Radar krom toho identifikuje i nervovou soustavu kolemjdoucích, tudíž máte přesnou informaci, jak na tom ostatní nervově jsou a případně můžete tato „bezvládná“ těla využít ve svůj prospěch.